| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la filme porno (xxx) eum cateodata am 13 ani si ma uit as vrea dar nu stiu lipsa de ocupatie cateodata cand st foarte plictisita ma uit la tv si ff rar la filem xxx voi va uitati daca da de la ce varsta?

392 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la 8

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma uit si ma masturbez dupa ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma uit la ele.mai bine lasa sexul ca mai ai timp de el.savureazati copilaria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma uit cand sunt plictisit si merge si o laba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marius_nebunu1992 pentru fetele care vrea sa vbtongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma ma uit mereu si

| Valy93 a răspuns:

De asta nu mai gasesti virgine de la 13 ani in colo. Ca vi-o trageti de mici si va uitati la filme pentru adulti. Mi-e mila de viitorul acestei lumi.

| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

De la 5-6 aniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| DescarcaMuzicaNet a răspuns:

Http://xxxfilmeporno.net e cel mai tare site de filme porno!

| JustanApple a răspuns:

S-a referit la faptul ca se uita cateodata la xxx nu ca are cateodata 13 ani pentru cei care n-au inteles. si pana la urma draga mea faci ce vrei cu viata ta. dar mai bine ai citi o carte sau te-ai juca.cum te sfatuiesc ceilalti, deoarece de filme porno mai ai u timp destul.

| SmAsHH a răspuns:

Eu ma uit cand n-am ce face
si am 12 ani

| Al3xMicutzu a răspuns:

Bai o vrut sa vada si ele ceva

| mihay_8367 a răspuns:

Cand nu am ce fac ma uit la filme xxx, de la 11ani.

| mihay_8367 a răspuns:

Eu cu cativa prieteni avem acelasi hobby.Ma uit de la 11 ani si acu am 13.prima oara m-am uitat pe aIII-a.

| ovidel_4696 a răspuns:

Ma uit de la 10 ani si acum am 13...SI TOT NU MA SATUR!:-J...Deabia astept sa fac 18 ani.Sa ma duc prin cartierhee hee

| danySLIPKNOT a răspuns:

De la 4 ani si nu mai sunt virgin de la 5 laughing Da, ma uit la hentai.

| lucyshefutzu a răspuns:

Am 13 ani si sincer ma mai uitam dar mi-am dat seama fix de ce ati sp voi si imi traiesc copilaria... chiar daca ma mai iau si de fete...

| lucyshefutzu a răspuns:

Am glm nu ma uit ce aveti la 13 ani...

| Sertie a răspuns:

Si eu ma uit si sunt interesata de cele cu fete :p

| ajutor675 a răspuns:

Da ma uit de la 10 ani[si acum am 13 ani]dar de la un timp mi-am dat seama ca nu are nici un rost si acum nu ma prea mai uit

| CrystyChrys a răspuns:

Ba nici sa scrii nustii dar sa cauti filme porno laughing rolling on the floor

| Geoutzu a răspuns:

De la 5 ani nu glumesc

| edimocanu a răspuns:

Ma uit de la 13 ani la porno si sa stii ca imi plac

| Yubitordeanime23 a răspuns:

Ma uit de la 8 ani si nu e o rusine, omul face ce vrea nu?
si cred ca toti v-ati uitat macar odata nu numai tu dar va este rusine sa spuneti

| smecher_2046 a răspuns:

De la 11 ani

| BaiatuGsti a răspuns:

Fetelor am o intrebare mie imi place de o fata i-am spus si nu vrea sa imi raspunda ce fac sa aflu daca ma place si ia sau nu?

| 111_6772 a răspuns: