| Dragos636 a întrebat:

Verisoara mea m-a intrebat daca vreau sa îi vad sanii, iar eu normal ca i-am spus nu. Sper sa nu îi treaca ceva prin cap. Ar trebui sa îi spun ceva sau nu?

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune-i ca vrei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Oare te-ai mai intrebat ulterior care a fost/este motivul ce te-a indemnat sa o jignesti/umilesti spunandu-i NU. Mai mult ca sigur, ea a dorit sa-ti arate sanii dintr-un motiv foarte simplu, dorea sa se stie admirata prin intermediul "splendorilor" cu care a fost dotata si eventual dorea sa auda doar niste cuvinte admirative la adresa sanilor nimic mai mult. Da ai putea sa-i spui ca ti-ai dat seama ca prin refuzul tau ai reusit s-o jignesti si iti ceri iertare.

| T0T a răspuns:

Ești norocos. Spune că da.

| Emilian65 a răspuns:

De ce ai refuzat-o? A vrut si ea sa vada reactia ta fata de sanii ei.

| J0B0MAT a răspuns:

Sa isi bage mintile in cap.

| LoveSleep a răspuns (pentru J0B0MAT):

Tocmai că vrea să-și bage
Ceva...
Doar că nu în cap laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru LoveSleep):

Asta e... nu mereu ceea ce vrei e si ceea ce iti trebuie.

| Lawliet14 a răspuns:

Verisoara-ta e sange din sangele tau! Da-i pace! Eventual daca te mai abordeaza, explica-i atunci cat de "wrong" e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pierd niciodată ocazia să îi văd sânii vară-mii.
Mai ales dacă se oferă laughing.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

laughing)))

| Otto2014 a răspuns:

E in calduri, poate te distrezi daca zici da

| AndrewAndy a răspuns:

Stii cum se spune...vara, vara dar pana intr-o seara