| Z6 a întrebat:

Voi ce alegeți? Dragoste sau sex >:?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Volanul laughing face cat dragostea si sexu

| Salahadin73 a răspuns:

Sex.Încep sa cred ca dragostea nu mai există, cel puţin aşa cum o percep eu.

| RAY a răspuns:

Nu exista dragoste e vrajeala, aleg sexul;

| Z6 explică (pentru RAY):

Eu cred că există, și tu o sa crezi asta.

| RAY a răspuns (pentru Z6):

Afirmi ceva in viitor, e ca cand as spune va castiga Germania cm 2014 e exact acelasi lucru

| OnuOnulică a răspuns:

Dragoste.

| neutrino a răspuns:

Dragostea implica si sexul, sexul nu implica obligatoriu dragostea, motiv pentru care, pentru o aventura, este recomandat sexul.

| Hakuouki a răspuns:

Eu le aleg pe ambele. De ce sa ma limitez la una?

| Happyjump a răspuns:

Dragoste

Răspuns utilizator avertizat
| Skilline2012 a răspuns:

Pai cred ca e mai placut sa iubesti, ca inlocuiesti cu laba rolling on the floor

| Lavii007 a răspuns:

Majoritatea aleg dragoste

| BpBycaBestEVer a răspuns:

E ca si cum ti-as da sa manaci ca**t dar sa te las sa alegi culoarea.

| Sheriarty a răspuns:

E ca si cum ai spune:

"Voi ce alegeti? Crengile sau ramurile?"

| Z6 explică (pentru Sheriarty):

Depinde cum o iei happy

| fulgerul090608 a răspuns:

Dragoste

| BlackStar99 a răspuns:

De la dragoste rezulta sex,de la sex vin copiii, de la copii vin problemele in familie, de la acele probleme vine despartirea, de la despartire vine somajul, de la somaj vine drogarea si de la drogare vine moartea REZULTA CA E BINE SA FI VIRGIN!
p.s. Aleg dragostea

| Nestii a răspuns:

Dragoste. happy

| Nestii a răspuns:

As alege sex pentru aventura, dar totusi tot dragoste ramane. laughing

| hujibijuk a răspuns:

Dragostea! e mai altceva e mai frumos faci dragoste doar cu persoana iubita cu care ai ceva vreme de relatie, pe cand sexul e ceva mecanic ca in filmele xxx.Aleg dragostea!

| CazPenal a răspuns:

Intre dragoste si sex e o difernta dragostea e cand n-ai ciorapii si sex cand ai ciorapiilaughingP.S. aleg dragostea suna mai k