| blamefire a întrebat:

Voi ce ati face daca ati gresit fata de o prietena pentru un baiat?
ei ii placea de un baiat, iar eu i-am spus lui printr-un mesaj pe hi5, iar ea s-a suparat atat de tare incat a inceput sa planga.Am avut intentii bune, am vrut sa aprind ceva intre ei... dar am facut totul aiurea.Acum ea nu are incredere in mine si nu stiu cum sa o fac sa-i recastig increderea.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Spune. i care a fost intentsia ta si ca nu ai vrut sa. i faci rau, dar poate cine stie? poate ca vei aprinde ceva intre ei iar ea te va ierta.sincer daca nu ii spuneai tu atunci cine ii spunea? sa fie fericita ca tii la ea si ca ai avut intentsia de a. i cupla.ideea e ca doar atat trebuie sa faci:sa. tsi ceri scuze, iar daca ea se victimizeaza in continuare e problema ei, tu ai facut ceea ce tsinea de tine.

3 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Ii ceri scuzele de rigoare si gata.Atat tine de tine ca persoana altceva nu ai ce sa faci e problema ei ca o face pe-a victima asa mult.Ma face sa cred ca nu asta e problema adevarata ca i-ai spus ci altceva e de fapt la baza.Incearca sa vb totusi cu ea daca nu reusesti sa rezolvi nimic mai bine o lasi balta. O sa ii treaca cand va realiza ca poate i-ai facut un bine, ca nu a pierdut nimic de fapt

| mistakeofyourlife a răspuns:

Da...pai se mai intampla. Nimeni nu e perfect. Problema este ca teoretic ai dezvaluit un secret care trebuia sa ramana numai intre tien si prietena ta. Si eu daca as fi fost in locul ei m-as fi suparat. Da, am inteles ca intentiile tale au fost bune dar trebuia sa fi si tu mai subtila si intai de toate sa ii ceri permisiunea. Acum singurul lucru pe care il poti face e sa iti ceri scuze. O sa aprecieze.kiss

| sexylove112 a răspuns:

Pai ar trebui sa ai spus ca ai vrut sa ai cambini si nu trebuie neaparat sa ai castigi ancrederea ar trebui sa ai zici ca ati pare rau si daca ar fi o prietena asa de buna ar rebui sa te ierte doar daca nu tine mai mult la baiatul ala ca la tine E timpul sa aflii daca tine la tine sau la el doar nu e singurul baiat frumos de pe acolo de la voi hai sa fim seriosi si daca e o prietena buna ati vei recastiga ancrederea fata de ia daca nu anseamna ca te-ai straduit degeaba...