| anonim_4396 a întrebat:

Cum recastigi increderea cuiva? Azi cea mai buna prietena a mea s-a suparat pe mine pentru ca am zis ceva la un baiat, dar ea nu ma rugase sa nu spun la nimeni, deci eu nu stiam ca nu am voie sa ii spun lui. Iar ea a aflat ca i-am spus si s-a suparat pe mine, a zis ca nu va mai avea incredere in mine niciodata, iar eu vreau sa ii recastig increderea, cum pot? ( Vreau sa spun ca nu s-a suparat de la un fleac si ca nici nu mai vorbeste cu mine )

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Daca ceea ce ti-a zis era un secret atunci prietena ta are dreptate sa se supere. Unele lucruri nu se spun, chiar daca nu ti se specifica daca este secret sau nu. Poti sa-i ceri scuze si sa recunosti ca ai gresit. Mai ofera-i timp sa-i treaca suparea si cere-i scuze apoi.

| anonim_4396 explică (pentru ElenaSA):

Am cerut scuze prin 20 de mesaje la care la nici unul nu a raspuns, timp? asta cam cat ar insemna? (apropo pe ea tot Elena o cheama )

| ElenaSA a răspuns (pentru anonim_4396):

Timp pana cand ii trece supararea puternica si cand este gata sa te ierte.

| anonim_4396 explică (pentru ElenaSA):

Mersi happy