| adelynaa a întrebat:

Voi cum ati petrece ultimele zile alaturi de iubit/a stiind ca urmeaza sa plece dincolo la munca. happy?
vreau pareri serioase

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Într-un pat călduros, cu multă dragoste și cu niște filme drăguțe.

Ar fi perfect pentru noi doi.

| blueheart a răspuns:

Cand iubesti si esti impreuna cu persoana iubita fiecare zi aduce ceva nou, fiecare zi e magica, e speciala. Oricat de departe ar fi de mine si oricat de mult timp ar trebui sa stea despartit de mine mi-as petrece ultimele zile impreuna cum le-am petrecut si pana atunci:oferind iubire si facand speciala orice clipa petrecuta cu el. Va fi o departare a 2 trupuri nu si a 2 inimi. happy

| Miky1 a răspuns:

F.te-l bine, sa nu te uite!

| BlackRipper a răspuns:

Dragoste nebună, sex fierbinte, șampanie pe verandă happy
Imaginează-ți că sunt ultimele voastre zile împreună și o să-ți vină idei.

| Petre_Iulian_George_1992 a răspuns:

Să treci de la dreapta la stânga...