| CaTa188 a întrebat:

Voi de cat aveti penisul la 13 ani dar fara mistouri vreau un raspuns concret

13 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Aveam un penis de se puteau aseza 52 de porumbei pe el, dar ce-i drept, ultimul putea sa stea numai intr-un picior

| SmokeyEye a răspuns (pentru MasterYoda):

Sunt fotograf.Ai fi interesat de o sedinta foto? Imi imaginam dupa spusele tale o compozitie foarte frumoasa. Problema ar fi, unde gasim 52 porumbei si cum il facem pe ultimul sa nu cada?

| MasterYoda a răspuns (pentru SmokeyEye):

Inchide gura si sterge saliva de pe tastatura! laughing

| MaStErShOt a răspuns:

Am 22 de ani si inca n-a trecut de 5 cm. Nu stiu ce sa ma fac sa creasca straight face. Am incercat detoate pana la furadan. Am incercat sa ma bag si pe baieti poate creste da' tot nu a mers crying. Nu stiu ce sa fac, simt ca tot universul a facut ca puta mea sa fie micaaa! Deasemenea daca o ai mica si esti si gras poti fi si o fata cu putawinking, incerca un sutien si niste chiloti cu danteluta whistling

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui asa o intrebare si mai vrei si raspunsuri serioase rolling on the floor. Eu la 13 ani aveam cam 25 cm. Nici nu vrei sa stii cat am acum.

| SmokeyEye a răspuns:

Cand aveam 13 ani, mai ieseam cu un baiat la o inghetata dar nu m-a interesat niciodata dimensiunea penisului.Nici acum nu ma intereseaza. Ar trebui sa te intereseze abia peste cativa ani, cand o sa fii activ sexual sau o sa aiba cine sa ti-o vada/critice/admire, sa iti faci griji doar dupa ce treci de pubertate. Unii baieti intra in pubertate abia la 14 ani, ai rabdare sa ti se schimbe vocea, sa creasca parul...ca o sa creasca si aia. Cred ca la 13 ani nu trece de 10 cm.

| andynoss99 a răspuns:

3 m mancati-as... acum are 8 m. ai vrea ai?

| dudade a răspuns:

Dar ce dr*** voi va masurati penisul laughing. Daca stati cu un liniar in pantaloni 24 din 25 de ore pe zilaughing sigur ca nu o sa vedeti efectul cresterii.happy

| Bogdan-Valentin_Paun_1999 a răspuns:

Salut eu cand am penisul normal am 8 cm si cand e sculat e de 14 cm

| Neamderttal a răspuns:

Făra mişto iți spun. Nu ştiu cât ar trebui