| Doar eu_5952 a întrebat:

Voi i-ati cumparat un cadou prietenei/prietenului de 1 luna de cand sunteti impreuna?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu.
La o lună abia începe să se cimenteze respectul şi abia începem să ne cunoaştem.
Oricum, cadourile sunt irelevante într-o relaţie.

| Zenithf a răspuns:

Pentru a face cadouri nu trebuie sa astepti o zi speciala, trebuie doar sa simti. Si nu face asta din "obligatie"!
Poti face asta si de la a 3-a intalnire, o mica atentie arata ca tii la el.

| lays a răspuns:

Nu de ziua noastra! la o luna si 7 zile dupa ce ne-am cuplat a fost ziua lui. i-am luat un parfum si l-am scos la masabig grinbig grin.noi nu obisnuim sa ne facem cadouri de ziua noastra.iesim in oras si ne dam in toate masinutele, trenuletele din parc si seara pregatim o masa frumoasa, vedem un film. o sarbatorim, dar nu ne luam cadouri... daca vrei neaparat sa-i faci cadou, fa-i.nu-i iesit din comun.asta demonstreaza ca vrei ceva seriosbig grin

| nathalie a răspuns:

Nu i-am cumparat nimicbig grin

| roxy_2350 a răspuns:

Nu cumpar cadouri doar cu o anumita ocazie. daca eu vreau sa ii cumpar un cadou nu trebuie sa fie o zi speciala sau sa fim de mult timp impreuna.

| Bianca_papusha a răspuns:

Nu...primul cadou de la mine l-a primit de ziua indragostitilor...hee heedupa 3 lunihee hee

| negrutzaa a răspuns:

Da... i am cumparat o rama micuta fff draguta si am pus o poza cu noi 2, iar p spate l poza i am scris un mesaj, si am primit un trandafir

| Didy_4281 a răspuns:

Sigur.cumparai un trandafir rosu semnifica iubirea{fata}ii poti cumpara un ursulet, o rama{baiat}

| HinnaBunneh a răspuns:

Nu

| BoMbOnIkA a răspuns:

Da de ce nu? Pt a face un cadou nu trebuie sa ast o zi speciala de si in cazul meu: Eu i-am oferit primul cadou la 4 luni de ziua lui insa vreau sa spun ca de la el primeam in fiecare saptamana cate ceva si primesc in continuare de 2 ani.

Imi place sa fac cadouri insa desi imi place nu stiu niciodata ce sa iau.