| fetebanimuschi a întrebat:

Vreau sa fac sex cu o fata dar nu imi permite religia, ce ar trebui sa fac? sa fac sex cu ea sau sa raman la masturbare

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Faci sex cand o sa-ti permita religia!
cat priveste masturbarea, religia iti permite sa te masturbezi?
Daca si aia este pacat, atunci fa dusuri reci si trece!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce religie ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ramai la masturbare fiindca in cazul tau este cel mai indicat mod de a proceda. Fiindca gandirea rationala si/sau judecata corecta cere un efort mult prea intens uneori peste puterea de a intelege a celor indoctrinati religios ti-ar putea provoca dureri de cap si te asigur ca nu e placut. laughing

| mihai69 a răspuns:

Religia nu permite nici sexul înainte de căsătorie, nici masturbația. Așadar, ca să rămâi „pur", rămâi la ABSTINENȚĂ.
Dacă totuși vrei să ai și tu un orgasm ca lumea, și ai și cu cine, păi nu te mai gândi la nimic și treci la acțiune!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E na. Incearca sexul si o sa vezi dupa laughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu-ti permite religia sa faci sex cu fata aceea, nu risca sa intri in pacat.

| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde ce este mai important pentru tine. Este religia mai importanta decat sexul cu fata respectiva sau invers?

In functie de prioritatile pe care le ai, vei afla si raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred c-ar trebui sa lasi toate prostiile, ce stii tu despre diavol, iti imaginezi cumva cum se simte? Cand vad asa indoctrinati in religii simple, adica secte, sectantii sunt abandonati de toti zeii, si oricum ne inchinam spre zenit cu totii.

| blAster85 a răspuns:

Religia a fost este si va fi cea mai buna metoda de manipulare a maselor, deci alege tu...nu stiu ce varsta ai dar cand incepi sa te documentezi si vezi adevarata fata a religiei nu prea iti mai arde sa fi asa credincios...

| antoniaidk a răspuns:

****-o