| AlexandraBubulinaaa a întrebat:

Vreau sa fac sex oral dar nu stiu cum sa procedez cu gura adica cum fac este cineva dispus sau dispusa sa ma ajute cu sfaturi?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa vizionezi niste filme ''tematice'' pentru a vedea modul in care trebuie sa procedeze femeia incat sa-i ofere barbatului placere maxima. Accesand orice site cu filme porno, pentru adulti in mod sigur vei gasi filme in care este prezentata tehnica care trebuie sa fie adoptat de femeie. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Ai luat vreodată o acadea în gură? Da? ei bine, e cam la fel. Doar că nu trebuie să folosești dinții!

| Viitorulapropiat a răspuns:

Pai e simplu... prima data sa incepeti cu un petting, ca sa i se scoale, apoi te pui frumos in genunchi, il bbagi in gura, il scoti, iar il bagi daca rezista si apoi il lasi sa te penetreze.

Răspuns utilizator avertizat
| alin1317 a răspuns:

Daca vrei ne cunoastem si exersezi