| katrynna a întrebat:

Buna happy. As avea si eu nevoie de cateva idei si sper ca puteti sa ma ajutati. Vreau sa-l surprind pe iubitul meu cu o noapte asa. speciala >:". Dar problema este ca o sa se intample la el si nu stiu cum as putea sa-l surprind intr-un mod mai unic decat cel obisnuit adica sa stau cu el in pat si sa incepem cu preludiu. Vreau ceva mai aparte si nu stiu cum pentru ca la el nu ma pot desfasura ca la mine acasa big grin. Deci ce idei puteti sa'mi dati? Dau funda!:*

5 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Adu-ti o prietena sau o prostituata si o faceti in 3. SI prostituata sa fie travestit sa il fu ta in c.ur laughing

| katrynna explică (pentru Gogu06):

Mai bine taceai.winking. Crek tu vb aci din experienta happy. oh go on

| Gogu06 a răspuns (pentru katrynna):

Nu, ca nu am prietena si fosta nu avea prostul obicei sa imi faca surprize laughing. Surpriza era ea... cand nu purta chiloti laughing

| Gogu06 a răspuns:

Sa vezi ce surpriza o sa aiba laughing))

| Dexuts a răspuns:

Paii, poti incepe cu pupaceli puppy dog eyes Si mici " jocuri " gen sa-l saruti pe gat si chestii de genu, apoi totu vine de la sine, presupun. :*