| Marius232cnz a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cand penetrez pentru prima oara o fata virgina dupa ce am intrat cu penisul pot continua, adica sa o fac normal? Sau dupa trebuie sa o las?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca durerea resimtita de partenera in urma penetrarii ''pasaricii'' este suportabila, numai in acel caz coitul poate fi continuat fara teama de a se provoca vreo leziune a interiorului vaginului. Sanatate!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde - cel mai bine e să asculți de ceea ce spune și simte partenera. Nu forța! dacă o doare prea rău, oprește-te și las-o câteva zile să se vindece rana. Oricum, dureri va mai avea destul de mult timp după „prima dată". Acum depinde cât vor fi de suportabile și cum vei ști să-i oferi și plăcere.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poti continua.