| dianaaaaa90 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum sa sarut! de la A la Z

3 răspunsuri:
| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Nu e o anumita teorie a sarutului, totul decurge de la sine, sarutul o sa fie si mai frumos daca il ai cu persoana potrivita happy

| AlinChiriac a răspuns:

Sa stii ca eu nu mi-am pus niciodata intrebarea asta. Si de asemenea nu tin minte sa fi avut probleme. Atunci cand vei avea ocazia doar incearca sa nu te grabesti, sa fie ceva cat mai pasional, mai lent. Te poti uita la cateva filme/drame. Si acolo vei vedea pas cu pas. happy

| edutzu2011 a răspuns:

Uite asa : :*