| dianaaaaa90 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum sa sarut! de la A la Z

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Doresti si cu imagini?

| dianaaaaa90 explică (pentru neutrino):

Da daca ai de ce nu

| fazalunga a răspuns (pentru dianaaaaa90):

Calculand dupa "90" din numele tau, bag de seama ca te-ai nascut in 90 si ca ai 22 de ani. la 22 de ani tu intrebi pe internet cum se saruta?

| ruddy a răspuns:

Nu te stresa prea tare cu primul tau sarut, doar fa-o si gata, daca nu iese bine asta e, asta nu ii un film sa fie totu perfect... macar sti ca ai incercat :d bafta

| DurexBun a răspuns:

Poi sarutul se face cu ajutorul buzelor si nu exista o tehnica anume ci doar faci ceea ce simti si cum simti.