| Rose_Ela_1995 a întrebat:

Hey! dati-mi si mie niste idei pentru o petrecere intre fete. Cele mai bune idei primesc funda

Răspuns Câştigător
| Daiiiy a răspuns:

Deciii zici o petrecere intre fete thinking cum bine stii,fetelor le place sa discute cel mai mult pe subiectul "Baieti",asa ca sa nu uiti sa abordezi acest subiect laughing... petrecerea ar fi mai haioasa daca ai face`o in pijamale,cu saci de dormit asu na`.Sa va uitati la file horror si sa mancati popcorn,sa nu uiti sa iei Coca-Cola,chipsuri, si daca e cazu` cateva accesorii haioase[ ex: peruci].Sa nu uiti si de muuuuuzica, pentru ca fara muzica nu exista nici o petrecere big grin sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Cred ca TOATE datele posibile pentru o petrecere le gasesti aici:
http://www.ghidpetrecericopii.ro/secretele.html

| EGT a răspuns:

O petrecere in pijamale cu popcorn, sau o petrecere eleganta cu cockteil-uri sushi si multe detalii pretentioase

| xandersx a răspuns:

Deci, poti sa iti chemi toate prietenele la tine acasa sa dati o petrecere in pijamale, puteti sa va uitati la un film de groaza sa vorbiti de baieti:->

| barius a răspuns:

Voi fetelor stiti sigur cum sa va distrati mai ales daca sunteti multe si singure muzica bataia cu perne ar fi ceva jocuri si tot ce va trece prin cap fetelor.

| Joinel_Jasmine_1990 a răspuns:

Eu am char peste cateva zile o petrecere ca intre fete deci te pot ajuta:
-sa aduci albumul de la scoala de clasa 4sau 8 sau liceu(eu stiu...)si sa dati note baietilor, iar care are punctajul cel mai mare devine MISTER PARTY GIRL;
-puteti sa faceti limbo cu olingura de lemn in gura si cu un ou de lemn sau de ceara, iar care scapa oul este descalificata;
-poti sa comanzi ceva de mancare sau sa faci ceva dulce;
-poti sa faci o tombola de cadouri de exemplu fiecare aduce un lucru material si le numerotati, fiecare extrage din bol un biletel pe care este scris unul din numerele scrise pe produse si fiecare va lua acel lucru;
SPER CA TE-AM AJUTAT SI SPER SA PRIMESC SI EU CEVA...