| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sfat sau ceva ori ce sa ma ajute urmeaza sa imi incep viata sexuala si am o problema sau mai bine zis o teama imi este frica ca nu voi sti unde trebuie sa bag sau ca nu voi nimeri sa mentionez sunt baiat i need help ori celaughingnu prea as vrea sa ma fac de ras

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mellyssa999 a răspuns:

Pai o fata nu are decat 3 gauru asa ca ia`le pe randlaughing)

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Poi urmareste un filmulets de pe RedTube si urmareste mai cu atentie cum se desfasoara lucrurile, ca asa daca iti zicem nu stiu daca ai sa intelegitongue