| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sfat o voi face pentru prima data si imi este foarte frica ca nu voi nimeri "gaura" sau cel; putin nici nu voi sti unde trebuie sa o penetrez i need help nu vreau sa ma fac de raslaughing

8 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Cati ani ai george? Stai linistit. Daca nu nimeresti tu te va ajuta ea.Sau poate o s-o faceti cu lumina aprinsa.

| darrio2007 a răspuns:

O ghidezi cu mana.Nu e nici o rusine.Nu are ochi, saraca.

| pitbull60 a răspuns:

Cea mai tare intrebarelaughing rolling on the floor

| quickly a răspuns:

Nu-ti face griji, daca nu o nimeresti tu o nimereste ea singura, nu e nici-o drama in asta. stai linistit ca o sa te simti bine happy

| MadRadiologist a răspuns:

Need helplaughing

| MadRadiologist a răspuns:

17 am happy sper sa iasa cevalaughing) mersi mult pentru sfaturi si incurajarilaughing

| MadRadiologist a răspuns:

MadalinaG aici pot sa ma fac de ras laughing cat timp nimeni nu stie cine sunt si nu cu voi o sa fac sexlaughing)) deci prefer sa ma fac de ras in discutii decat in faptelaughing)

| madalinaG a răspuns:

Te.ai facut de ras aici laughing dar mai bine pe un site unde nu te cunoaste lumea decat in fata iubite laughing) succes