| AnDyAnDy13 a întrebat:

Am 12 ani si 11 luni.
Inaltime: 1.70.
Greutate: 48-50 kg.

Este bine?straight face Precizez ca sunt baiat.big grin

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Am aceeasi varsta, inaltime, greutate fix ca tine!hee hee
Numai ca sunt fata.
Si da, e bine mai ales ca esti baiat.winking
Eu am 1, 72 si tot 12 ani am, numai ca eu sunt persoana inalta.
Succes!

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ia discută tu, cu un medic de copii, că ăștia se pricep mai bine!

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Esti super slab. Uite cum imi calculez eu greutatea:
1. Daca tu ai 1.70 scazi 10cm ---> 70-10=60, deci tu ar trebui sa ai 60 kg.
Numai bine.

| RфZaημtzα a răspuns:

Este ok.

| Deny1333 a răspuns:

Păi, e destul de ok. Deşi, ar trebui să te mai îngraşi vreo 5 kg. din cauza înălţimii tale.
Baftă!

| BlackR0se a răspuns:

Esti inaalt laughing
Dar e bine tongue

| RainbowAndra a răspuns:

Este bine, stai linistitwinking

| MaGicElEmEnt a răspuns:

Pai eu zic ca esti cam slab
plus ca o sa mai cresti in inaltime uite aici o faza tare care chiar merge
calculul:inaltimea mamei+inaltimea tatalui+13 cm/(impartit)la 2
ex:mama:164 cm tata:190cm +13 cm impartit la 2 =186.5cm atata mi-a iesit mie dar oricum metoda asta nu e 100% sigurahappy

| anonima13 a răspuns:

E bine, e normalhee heestai linistitwinking

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns:

Esti super OK. Nu te speria! Eu sunt fata am 12 ani si 3 luni si am 1.50 big grin

| GabyG a răspuns:

Aici este un site unde poti calcula: http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html
Funda? :D

| AnDyAnDy13 explică:

Thnx all:X:X