| TymbarkCo0L a întrebat:

Am dat bacalaureatul la romana, matematica si fizica. La romana am luat 6, matematica 5 si fizica 4. Anult trecut m-am înscris in toamna la fizica si matematica pentru o nota mai mare dar nu m-am prezentat la probe si aşi vrea sa stiu daca sa anulat nota 5 de la matematica si daca este obligatoriu sa dau la amândouă si nu doar la fizica

2 răspunsuri:
| neacsumihai2009 a răspuns:

Poti verifica pe site-ul unde se afiseaza notele happy

Asta e cel mai sigur si concret mod de a afla

| TymbarkCo0L explică (pentru neacsumihai2009):

Scrie neprezentat dar nu stiu daca sa anulat nota 5 de la matematica sau este 1