| anonim_4396 a întrebat:

Am foarte multe manuale pe care le-am cumparat si de care nu mai am nevoie! Sunt in stare f buna, si ma doare sufletul sa le dau dar nu mai am ce face cu ele.
Mi-as dori sa le dau in schimbul altor carti, sau sa mi le plateasca cineva.
Stiti unde ar trebui sa merg?
Anticariat?
Mentionez ca sunt manuale moderne de limbi straine, culegeri de chimie, mate etc etc
Merciiii

Răspuns Câştigător
| Alecsa11 a răspuns:

Du-te la clasele mai mici si incearca sa le vinzi ca multi dintre cei de acolo s-ar putea sa aiba nevoie de ele cand vor incepe in toamna.