| Feel a întrebat:

Sunt pasionata de limbi. Ce limba importanta se poate invata mai usor fara profesor? Si ce mi-ar trebui? dictionar si mai ce? stiti si niste SITEURI, sau documente, carti, manuale pe care le pot folosi, fara a avea nevoie de profesor? Imi plac mult acele carti de la macmillan cu language practice, dar pacat ca nu au asa si pentru alte limbi. Astfel de carti, dar pentru alte limbi nu stiti?big grin Ah, in afara de engleza si germana ca pe acestea deja le stiu.

2 răspunsuri:
| Feel explică:

Pai am zis ca asta si germana le stiu:d

| aryana_4212 a răspuns:

Invata limba engleza ca este folosita peste tot in europa si o poti invata si de pe net sau din dictionar