| invisibleboy a întrebat:

Am intrat la un liceu normal, si as vrea sa ma transfer la un liceu vocational, mai pot face acest lucru?

2 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Da, iti scoti dosarul de la liceul actual si te inscrii la cel vocational si ar trebui sa dai o diferenta sau un nou examen de admitere la acel liceu.

| badboy18 a răspuns:

Da se poate ...insa la liceul vocational (depinde si de liceu) se dau anumite probe. In principiu se poate insa trebuie sa dai niste probe (muzica, desen, depinde de liceu)