| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in leg cu examenul de a 8-a. Dacă eu scriu pe foaia aceea prima data filo, dupa stiinte sociale, dupa bio-chimie si dupa mate info dar eu iau nota mare.O sa pic la mate info sau cum va fi? Gen daca eu iau nota mai mare decat admiterea la bio atunci voi intra la bio chimie?

3 răspunsuri:
| Ioanaah a răspuns:

Ordinea preferințelor. Daca pentru prima opțiune ai medie, intri. Daca nu, la a doua și tot așa. Indiferent de nota trebuie sa pui liceele după cum ți le doresti, nu după cum crezi că intri. Bafta!

| Euanonim6666 a răspuns (pentru Ioanaah):

Deci eu dacă pun prima dată filologie si am medie, acolo intru?

| Ioanaah a răspuns (pentru Euanonim6666):

Da.