| ralluralluka765 a întrebat:

Am un coleg in clasa care întreține relații sexuale cu fetele de a8a iar el e a5 a.Se crede șmecher si daca noi ne distram in ore el se duce la gardian si ne spune. Din cauza lui am fost si eu o data la directoare fara sa fac nimic. Doamnă diriginta a auzit ca el pune mana in locurile interzise ale fetelor.Ma enervează la culme de fapt ne enervează la culme, mai am si alti colegi de aceeași părere si vrem sa știm, mai ales eu, un motiv care sa.l exmatriculeze din școală aia.

Răspuns Câştigător
| Trixy65 a răspuns:

De exmatriculat nu poate. Puteti face cerere sa il duca la o scoala speciala (ma refer cu psihologi), sau scaderea notei la purtare si sa ramana repetent. Pentru asta ar trebui ca toti parintii sa fie de accord. Si la noi unul de a 5-a fumeaza si au semnat pe o foaie toti parintii ca sa il mute.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca face asemenea lucruri la fete, trebuie pedepsit prin scaderea la maxim a notei la purtare.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt doua posibitati...
Ori el se lauda si nimic nu e adevarat fie voua ciuda...
Voi, pe baza zvonurilor si mai ales fara dovezi NU puteti face nimic!

| Doub a răspuns:

laughing))))rolling on the floor)))laughing)).
Doooamne, va iubesc dramelelaughing)

| windowlicker a răspuns:

ma simt ca pe chanon!

| LittleLady1 a răspuns:

Sigur in clasa a Va ti-e clar ce-s alea relatii sexuale?! o_O

| Alex1602 a răspuns:

Nu il exmatriculeaza nimeni, 10 clase sunt obligatorii si pentru handicapati si pentru oamenii normali happy