| IRobertC a întrebat:

As vrea sa ma transfer la un liceu mai bun, incepand cu anul urmator.Intru in clasa a XI-a si liceul in care vreau sa ma transfer este in alt judet. Daca ma transfer la liceul meu la ei pe aceeasi specializare (Mate-Info) trebuie sa mai dau diferente?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te transferi la acelasi profil nu trebuie sa mai dai diferente.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă te transferi la aceeaşi specializare, NU mai dai examen de diferenţă big grin

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi detalii despre transfer în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......rigent-pe/

| Raiki a răspuns:

Nu