| anonim_4396 a întrebat:

Aş vrea să ştiu dacă s-ar merita să lucrezi pentru MTV în care să prezinţi o emisiune de divertisment cum a fost Ridiculousness. sau fantasyfactory sau rob and big. sper că am scris bine numele la ultimele două.

5 răspunsuri:
| GolopențaAdrian a răspuns:

Pai daca iti place da

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

E o opţiune pentru viitor după ce termin facultatea. dar mai întâi ar trebui discutat şi cu cei de acolo mă gândesc. dacă ar dori iară-şi o emisiune. dar de genul. căci sunt sigur că ar atrage mulţi telespectatori.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Depinde cat de amuzanta este emisiunea si sa stii cum sa ii atragi

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da. dar primul episod va conta laughing

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

PAi normal