| Caluțcucorn a întrebat:

Aveti teme de vacanta? Eu am la romana si ma enerveaza ca m-a mancat undeva sa imi iau culergere suplimentara. Si ma enerveaza profa ca imi da numi 8.

Răspuns Câştigător
| Cr1zzu a răspuns:

,,TEME,, doamnelaughing urasc cuvantu asta nu imi vine sa cred ca va dat...mai avem si noi 2 luni de scl si ne da teme la noi a vrut sa ne dea da stia ca nu le facem P.S. cea mai nebuna cls din scoalalaughing)

| Caluțcucorn explică (pentru Cr1zzu):

Pe noi ne enerveaza rau profi vor sa face, totul. Adica para suntem la facultate. Sinuru care e de treaba e profa de istorie ne lasa sa vorbim ne povesteste lucruri interesantee si am numai 10 la ea. La voi cum sunt profi?

| Cr1zzu a răspuns (pentru Caluțcucorn):

Profa ta de istorie cam seama cu profa mealaughing) Esti cumva din Ct-a? la noi sunt profi la fel da nu ne int nimica nu prea isi bate capu cu noilaughing Deci esti din ct?

| Caluțcucorn explică (pentru Cr1zzu):

Nu din Arges.

| Caluțcucorn explică (pentru Cr1zzu):

Si la franceza avem la fel o domana care a fost directoare si tot asa am note bune dar ne explica si nu ne da test niciodata sau ne asculta. Doar de ridicam mana sau iesim la tabla. Si e pff.

| Cr1zzu a răspuns (pentru Caluțcucorn):

crying Naspa credeam q esti din ct-a si la noi profa e la fel ne spune povesti sta de vb si ne da numai 10 pe referate de 1 pag de pe net...sunt a 8big grin daca sunteti a 6-7 incercati sa deveniti mai rebeli si voi la ore o sa vedeti laughing o sa ii scoateti din pepeni si nu o sa va mai chinuie atat

| Cr1zzu a răspuns (pentru Cr1zzu):

Nu prea le am deloc cu limbile straine...sunt cel mai nebun din clasalaughing profele vb cu mine gen,, frate/bro treci la tabla,, rolling on the floor))) big grin

| Caluțcucorn explică (pentru Cr1zzu):

Dar ti-am zis aia de romana ma enerveaza ca vrea sa stim 100% eu stiu destule la ea si ma enerveaza. Si am obesrvat ca toti de la noi din clasa le-au cam scazut notele cam pe la toate fata de a cinecea. Ca suntem in a sasea.; 0

| Caluțcucorn explică (pentru Cr1zzu):

As vrea eu. Dar si la engleza vorbeste asa cu toti dar ne da note mai mici 8-9 ca sa mergem la ea sa facem meditatie.

| Cr1zzu a răspuns (pentru Caluțcucorn):

Poate are pretentii de la voi...nu stiu ce sa zic sa se scoale naiba unu si sa se ia in gura cu ea ca devine prea cicalitoare si va da prea multe de invatat/teme trebuie sa faceti ceva daca se comporta exact cum ai zis asa am facut noi cu profa de mate...

| Cr1zzu a răspuns (pentru Caluțcucorn):

Ducetiva la directoare in situatia asta... daca va obliga sa veniti la meditatie...

| Caluțcucorn explică (pentru Cr1zzu):

Nu ma da acum ma enervez ca avem un baiat zici ca e fata, sta cumine si nu stie nici sa se joace cu noi. E taran nu ii place tehnologia si se da mare la mine ca el se duce la bunici si face "treaba'' si ii arat mainle mele si zice ca nu faci treaba etc. Ca el invata, e narcisist rau, si el nu vede ca toat lume isi bate joc de el si el zice ca il admira. Mai zice ca stie sa cnte si muzica populara. Si mai demult eram prieteni dar acum nu mai stau cu el ca se duce la fete si sta cu ele, el pretinde ca ii place doar de una dar acum nici de ea zice ca m-a pacalit doar ca sa ii zic un scret cand colo ii place de toate si sta in... lor. Ce sa fac cu asfel de specimene?

| Caluțcucorn explică (pentru Cr1zzu):

Si cand zic astia de la noi ceva cu tenta erotica gen faceam noi ceva cu zahar si ne referam noi la altceva si el zice ca nu intelege. Si ca iubita trebuie sa iti faci la 20 de ani +.

| Cr1zzu a răspuns (pentru Caluțcucorn):

Sa stii ca daca sta un baiat cu o fata nu este nimic...si eu ma intelkeg mai bine cu fetele decat cu baietii eu personal cred ca am ce vorbi mai mult cu o fata decat cu un baiat...si solutia pentru el nu il mai baga in seama fwtei una cand te enerveaza si pleaca Te pup:* FUNDA?

| Cr1zzu a răspuns (pentru Caluțcucorn):

E cu capul baiatulaughing))))))lasa-l in dumnezeii lui laughing iauzi la 20 de ani...deci eu am gresit cand imi dadeam lmb de la 9 anilaughing)))))))

| Caluțcucorn explică (pentru Cr1zzu):

Si e asa mai coclar sa ma scuzi dar sta se tunde asa mai chel si isi etaleaza burta.

| Cr1zzu a răspuns (pentru Caluțcucorn):

rolling on the floor)))))))))Vrea sa fie sexylaughing)) Imi dai fundita?

| Caluțcucorn explică (pentru Cr1zzu):

Da, si ultima si nu cea din urma este ca toti avem telefonae toti ne ditram, toti din clasa scultam muzica pop, rap, hip pop etc si el asculta manele si muzica populara ca ce ascultam noi e urat. Si mersi ca am discutat.

| Cr1zzu a răspuns (pentru Caluțcucorn):

Pai daca sculta populalara inseamna ca la banchet o sa faca hora unirilaughing

19 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Da... Si eu am o gramada de teme.