| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am de facut la un plan de afaceri cam cata energie termica si electrica consuma o firma care produce materiale de constructii pe luna. Sau suma de bani care se plateste pe luna pentru energie termica si electrica?

2 răspunsuri:
| mihaituneup a răspuns:

La ce te referi mai exact?
Ca prin materiale de constructii se pot intelege mult, iti scriu 10 pagini... spune mai concret.

| Iulia1106 a răspuns (pentru mihaituneup):

Pentru producerea de plansee prefabricate din beton si beton comprimat autoclavizat. Dar am rezolvat problema. Multumesc mult, oricum.