| Noturbusiness a întrebat:

Bună! As vrea niște păreri despre stilourile Poenari de la cei care folosesc acest brand de stilouri.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nejustificat de scumpe. Dacă nu l-ai luat, ia parker

| gabicoo a răspuns:

Bune! Dar nu te dau pe spate!
Dacă vrei calitate recomand Parker! Eu asta folosesc!

| Noturbusiness explică (pentru gabicoo):

Din curiozitate, ce model ai folosit?

| gabicoo a răspuns (pentru Noturbusiness):

Habar nu am! Stiloul Poenari l-am primit cadou! Era și este considerat ultima fiță dar nu merită banii! E un stilou bun și atât! Cu banii ăia îți cumperi două stilouri Parker!

| Zuzu1991 a răspuns:

Stilou, CE E AIA, incepi sa intrii in anticariat, unde scrisul de mana e o antichitate cu pixul, CU ATAT MAI MULT un stilou tongue

| al0o0o0 a răspuns:

Nu le-am folosit foarte mult dar mi s-au parut bune