| Coman_Valentin_1992 a întrebat:

as vrea sa aflu lista cu clasele de la colegiul economic Buzau (2015). Adica lista in care elevii au fost repartizati in clase! Cine raspunde primul/prima primeste funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, atunci când sunt mai multe clase la acelaşi profil & specializare, repartiţia pe clase se face în ordine descrescătoare a mediei de admitere.
Dar NU este obligatoriu...

Listele cu elevii din fiecare clasă se afişează ( cel mai târziu ) în perioada 1-14 septembrie la Avizierul liceului sau pe site-ul oficial al liceului - dacă are aşa ceva happy
Sau, cel puţin, aşa ar trebui...

Toate cele bune!