| CristianTheBest a întrebat:

As vrea sa le dau o lectie de viata unor profesori... CORUPTI si care pun pe primul loc banii, dupa educatia elevilor. Sunt un copil in clasa a Xlll-a, sunt al ll-lea din clasa, iar in fata mea se afla FATA DIRECTORULUI, preferata si aleasa de toti, in fata careia pierd de fiecare data numai si numai din cauza ca ea este fata de director si de profesoara care culmea fac legea in scoala dupa bunul lor plac. Deci, cu acestea amintite, astept cat mai multe sugestii! VA ROGGG MULT DE TOT DACA MA PUTETI AJUTA! VA MULTUMESC!

5 răspunsuri:
| Ceryo a răspuns:

Incearca sa te cuplezi cu ea ai sa vezi ca o sa fiti amandoi pe primul loc

| CristianTheBest explică (pentru Ceryo):

Mda... eu vreau sa le dau lor o lectie si in plus e urata ca...

| Ceryo a răspuns:

laughing) faci pretenti
nu stii pentru a merita primul loc e nevoie de sacrificii

| Noble98 a răspuns:

Deal with it. Viata nu-i corecta. Daca esti bun, o sa fi apreciat pentru ca esti bun, nu pentru ca esti baiatul/fata directorului.

Eu nu am vazut un profesor sa fie mai indulgent cu cineva, din contra, dar ma rog, e tot scandalu' asta acu', deci nu pot sa zic ca nu exista.

| Noble98 a răspuns:

Daca vrei sa le dai o lectie, arunca cu oua pe casele lor sau ia un rahat intr-o punga de hartie, pune-o pe presul lor, da-i foc, suna la usa si fugi. xD