| Alexa_8901 a întrebat:

Vaa rog spuneti-mi si mie toate "ciudateniile" pe care le stiti despre Zayn Malik, funda la celee mai multe puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Tzutzica a răspuns:

Deciii...laughing
1. Ii place enorm sa se joace cu parul lui Harry (Currly Head)
2. Are un dans foarte amuzant cand este beat. (Au declarat colegii lui din trupa)
3. "Nu voi rani niciodata o fata. Le respect mult prea mult" (spune Zayn Malik)
4. "Daca Harry era o fata, as iesi cu el" (Spune Zayn)
5. Zayn nu stie sa inoate, dar daca iubita lui ar fi p cale sa se inece, el ar sari in apa sa o salveze.puppy dog eyes
6. Daca el ar fi o fata, s-ar casatori cu Liam.laughing
7. Baietii din trupa adora, sa se uite la Zayn cand doarme "Doarme in niste pozitii absolut adorabile" (spun baietii)
8. Lui Zayn ii plac fetele cu parul saten si lung.
9. O data Zayn a intrat intr-o toaleta a femeilor in aeroport, iar incapere era plina. (Cel mai rusinos moment, declara Zayn)
10. Cel mai frumos sarut pentru Zayn, ar fi acela pe acoperis la asfintit.

| Alexa_8901 explică (pentru Tzutzica):

Nu inteleg de ce sta cu perrielaughing)nu-i satena si nu are parul cine stie ce lungthinking

1 răspuns: