| darrio2007 a întrebat:

Buna colegi de pe TPU. As dori sa stiu daca exista facultate de psihologie in Galati sau Braila. Exceptie facand Spiru Haret.

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

In Galati stiu ca este Facultatea de Psihologie in cadrul Universitatii Dunarea de Jos si in Braila este la Facultatea de Psihologie din Braila.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

M-am convins acum, esti brailean!

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Salut! Ai vreo problema cumva cu Spiru Haret sau ai ramas pe vremea comunistilor cand facultatile la stat erau cele mai bune?
Asta a fost o data, acum s-au schimbat multe.
Si inca ceva, daca faci facultate la particular, nu inseamna ca esti prost, doar ca trebuie sa ai bani sa-ti platesti scolarizarea.

| darrio2007 explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Nu.Sunt alte chestii.Si nu are nici o legatura vremea comunistilor cu intrebarea mea. Unii fac cate doua facultati particulare si nu au decat hartia.In rest, mai nimic. Daca stii raspunsul e bine. Daca nu si mai bine.