| mamoca0 a întrebat:

cum as putea face si eu semnul asta "♥" (acum l-am copiat de pe net ) trebuie sa umblu la tastatura ( in C. Panel)?
ofer FUNDA! pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| LegoLegolas a răspuns:

Nu Ctrl ci Alt + 3 de la Numpad

22 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Bunalove struck.
Pai nu neaparat trebuie sa il copiezi il faci doar pe fb, dar prieteni tai pe mess stiu ce inseamna il faci asa "

| IzabellaVanessa a răspuns:

Semnul asta nu il gasesti in atstatura laughing) e ca un emoticon big grin asa se face pe facebook "

| Maream a răspuns:

< + 3

| mixxjim a răspuns:

Il gasesti si in word, deschizi o pagina de word si dai insert-symbols si il gasesti la subset "miscellaneous dingbats" si exista si o scurtatura (ldaca pui mouse-ul pe semnul respectiv din tabelul de simboluri dupa ce dai insert symbols, jos de tot scrie shortcut key) adica il poti face si din tastatura dar nu aici, tot in word

| GroparuVesel a răspuns:

Poti si de pe tastatura.E o combinatie intre tastele alt + 0 + 3 ( 0 si 3 din partea dreapta a tastaturii ). Trebuie sa le tii apasat in acelasi timp.♥

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Acea inima se vede doar pe unele site-uri. Aici se vede, stiu ca si pe Facebook.
E formata din "

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

E formata din < si 3.
Daca le alaturi vine

| τττ a răspuns:

Buna.Deci:apesi in acelasi timp ALT si cifra 3( dar nu 3 de sus, ci acela de jos din dreapta tastaturii adica de la NumLock[numpad] )!
O zi buna. ♥♥♥♥

| xForSmile a răspuns:

Nu... pe facebook se face asa

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Trebuie sa apesi pe butonul "Alt" si apoi pe 3 din partea cu Num Lock in acelasi timp.

| Georgy090 a răspuns:

Pai apesi "Ctrl" si "3" de la tastatura dar din partea dreapta in acelasi timp. E putin greu. Fundita?

| Georgy090 a răspuns (pentru LegoLegolas):

Da ai dreptatehappy

| Georgy090 a răspuns (pentru LegoLegolas):

Pai apesi "Alt" si "3" dar de la butoanele din partea dreapta in acelasi timp.happy Fundabig grin

| LegoLegolas a răspuns (pentru Georgy090):

Nu Ctrl ci Alt + 3 de la Numpad

| Dennii14 a răspuns:

Doar pe facebook il poti face si il faci asa :

| AleAlbu a răspuns:

Descarca sweetim pentru facebook.

| lorrena97 a răspuns:

,,alt si 3'' le apesi in acelasi timp din partea dreapta a tastaturii sau,,< si 3''dar din cate stiu eu nu merg de cat pe facebook

| LegoLegolas a răspuns:

Asta-i codul ASCII. Ca sa faci nu stiu ce semn trebuie sa apes Alt + o cifra de la Numpad. Aici ai un tabel http://www.asciitable.com/

| GumiţăDeCăpşuni a răspuns:

Alt + 3 de la Numpad PS:Alt din partea dreapta

| GaBBrYeLL a răspuns:

Pe fb faci doar

| magdalice a răspuns:

Sau mai poti face " < +3" dar nu merge decat pe fbwinking