| Classroom14 a întrebat:

Daca ma poate ajuta cineva, as dori sa stiu daca simularile pe care le vor sustine elevii clasei a opta la sfarsitul lunii ianuarie se trec in catalog sau nu. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mihaii00 a răspuns:

Classroom14,simularile de examen din luna ianuarie se pot trece doar daca profesorul doreste.Ar trebui sa-ti intrebi profesorii.Eu sunt clasa a 7-a(stiu ca ar trebui sa dau simulare de examen, insa diriginta mea este o profesoara de romana exigenta si ne va face si noua subiecte de simulare), iar noua ne va trece notelestraight face... daca te-am ajutat..CU placere(Nu uita de funda)

| bluuee a răspuns (pentru Mihaii00):

Inteleg ca ai 12 ani, dar incepe si tu sa evoluezi macar prin a nu mai da raspunsuri pentru like-uri, funde si alte cacaturi, daca vroia sa iti faca raspunsul castigator, iti dadea funda si fara s-o ceri tu.
Si nu, simularile n-ar trebui sa se treaca in catalog, desi uneori sunt considerate teste si trecute in catalog. Intrebati.