| seby27278 a întrebat:

de ce este nevoie pentru a te transfera de la un profil la altul? adica trebuie sa ai medie mare si mai ce?

7 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

De acceptul directorului. Daca iti schimbi profilul, va trebuii sa dai niste diferente, adica niste teste pentru materiile care difera la noul profil fata de cel vechi.

| seby27278 explică (pentru Matt24):

Si daca fac schimb cu unul? El vine in locul meu si eu merg in locul lui?

| seby27278 explică (pentru Matt24):

Si daca fac schimb cu unul? el vine in locul meu si eu ma duc in locul lui? ce trebuie sa fac?

| Matt24 a răspuns (pentru seby27278):

Diferentele tot va trebuii sa le dati.Pentru inceput aveti nevoie de acceptul ambilor directori pe o hartie, dupa care vi se vor da dosarele si va veti putea muta

| Blablabla0012 a răspuns:

Depinde de exemplu in a 10? sau in sem 2?
Cam acelasi lucru este nevoie, Note bune, Sa nu ai nota scazuta la purtare, fara absente sau macar cateva nu multe, sa fi laudat de profesori sh dac vrei in sem 2 sa te muti sa ai macar vreo cunostinta in liceu respectiv ca sa te baga happy cam asta e nevoietongue

| seby27278 explică:

Si daca faci schimb? el vine in locul meu si eu ma duc in locul lui?