| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Cat trebuie sa astepti ca sa te poti transfera la alt profil? Sau ma pot transfera din primul an, adica de acum?

Răspuns Câştigător
| CMaria21 a răspuns:

Cred ca te poti transfera din toamna faci o cerere la director!

7 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

Poti sa faci acum o smecherie. sa te duci cu parintii tai acum inainte sa inceapa scoala si sa iti iei dosarul si poti sa te duci la orice scoala vrei tu indiferent de mediewinking Eu asa am facut. mi-a dat calculatorul un liceu tehnic, iar eu am mers la un liceu mate-info cu medie de peste un punct jumatate diferentawinking

| DiannaaMiha a răspuns:

Din cate stiu eu te poti transfera dupa primul semestru de scoala
Daca vrei sa te muti se la un profil uman pe unul real este destul de greu, dar invers este foarte usor...

| madastar18 a răspuns (pentru DiannaaMiha):

Ba nu te poti transfera si din prima zi de ex daca esti la MateInfo te poti transfera din prima zi la alt profil gen:Contabilitate ECONOMIC.
FUNDA?>

| madastar18 a răspuns:

Te poti transfera de la inceputul anului la alt profil sau scoala care iti place, tu si un parinte trebuie sa faceti o cerere 2 semnaturi si gata.
FUNDA?

| tHeAnGeLoFwOrLd explică (pentru madastar18):

Esti 100% sigur de asta?

| AWER98 a răspuns:

Te poti transfera dupa un semestru.

| mironovidiu1993 a răspuns:

Din toamna sau inainte de al doilea semestruwinking