| unohana a întrebat:

sunt din braila si sunt clasa a 8-a si si nu stiu ce sa aleg dintre liceul gheorghe munteanu murgoci si liceul nicolae iorga (pe profilul stiinte sociale) va rog sa justificati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| princess97 a răspuns:

Pai ar trebui sa mergi la un liceu cre are niste profile mai usoare care nu necesita neaparat orele de fizica,bio, chimie, mate. asta daca nu-ti plac

1 răspuns:
| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Si eu sunt din br, am o amica care a fost in iorga si din cate mi-a spus, era bine.