| iloveflowers a întrebat:

Buna happy Deci am o problemuta si am nevoie de ajutor.Am 14 ani si nu de mult timp am trecut clasa a 7 C, faza e ca nu am priceput nimic din matematica, mai ales algebra ( radicalurile mi-au intrat si mi-au iesit pe o ureche ). Pana acum am priceput la matematica dar habar nu am ce s-a intamplat.Pe 12 decembrie dau teza la matematica si am nevoie de ajutor urgent. Stiti niste lectii online sau persoane online care ma pot ( ajuta, medita_? Multumesc, acord fundita :X!

4 răspunsuri:
| Georgiana2505 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj pe privat cu id-ul tau si te voi ajuta happy Sunt in clasa a 10a la matematica informatica si cred ca te pot ajuta sa intelegi cat de cat:p

| klopootzel a răspuns:

Vai! matematica e grea, cred ca daca nu ai putut momora sau intelege teme..nu o sa te ajute nimic.

| CryChristiAN a răspuns (pentru klopootzel):

Matematica nu se omoara. Ea se stapaneste :d.

iLoveflowers add :vladut_betiv. Cred ca te pot medita eu. Sunt a 9-a la mate-info care se aseamana cu matem. de a 7-a.

| delia567 a răspuns:

Eu zic sa-ncerci cu www.lectiademate.ro, desi prevad c-ar tb s-o iei cu a 5-a. fara suparare :)