| JustForFewSeconds a întrebat:

Eu la examenul de ieeri nu am dat titlu ultimii compuneri...Se scad puncte pentru asta?

12 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Nu ar trebui sa se scadă. Sub cerinta scria ce trebuie sa contina compunerea si titlul nu era trecut acolo.

| moniii5 a răspuns:

Nu crd... sper sa nu se scada k nici eu nu i-am scris titlu

| DjLayla a răspuns:

Da se scad pentru ca compunerea trebuie neaparat sa aiba titlu. Daca e text nu se scade, dar daca este compunere se scade.Insa nu te speria ca nu o sa iti scada mult. Funda?big grin Sper ca tea, ajutat

| KellyGreen a răspuns (pentru DjLayla):

De ce ai dat exact acelasi raspuns ca si sellyz?

| sellyz a răspuns:

Da se scad pentru ca compunerea trebuie neaparat sa aiba titlu. daca e text nu se scade, dar daca este compunere se scade.insa nu te speria ca nu o sa iti scada mult. funda?

| AlexandruManase a răspuns:

Nu, pentru ca nu se cerea...

| MaCheamaStefan1234 a răspuns:

Daca scrie acolo ca trebuie atuci ti se vor lua puncte; daca nu nu-ti i-a nici un punct.

| SerenaVDW a răspuns:

Nu iti scade pentru ca nu era scris in cerinta sa pui titlu.deci nu iti ia nici un punct.

| 3dutzu2012 a răspuns:

Acum luand-o logic trebuia scris titlul ca la orice compunere... acum nu stiu s-ar putea sa-ti scada s-ar putea sa nu. dar nici nu cerea sa pui titlu. credea ca vine de la sine... Sper ca te-am ajutat

| JustForFewSeconds explică (pentru 3dutzu2012):

Dar de ce nu au bagat in cerinta: da un titlu sugetiv compunerii parca le era asa greu...

| annnaaa01 a răspuns:

Nici eu nu am pus titlu... sper sa nu se scada...