| Lovepoison a întrebat:

Eu si profesorul meu vrem sa lucram la un site de filosofie dedicat tuturor. Ce v-ar atrage la un asemenea site? Ce credeti ca l-ar putea face mai accesibil si mai placut din punct de vedere estetic?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Filozofia sexului

| fdhgcvnb a răspuns:

Care ar fi scopul site-ului? happy Adică am priceput-e despre filosofie. Dar ce anume? Informații despre filosofie? Dezbateri? Despre ce ar fi articolele?

| Lovepoison explică (pentru fdhgcvnb):

Scopul e a face filosofia atractiva si accesibila oricui. Va contine cam de toate: dezbateri, explicatii, aplicatii practice ale filosofiei pentru dezvoltare personala, etc.

| vampyremisa a răspuns:

Personal, cred ca ar fi interesant daca ar fi colorat si bine organizat, fara prea mult scris pe un rand, usor de accesat si de folosit.