| BBAlyss a întrebat:

Buna

In clasa a-9-a, la profilul stiinte sociale, la geografie si biologie se mai folosesc caiete lungi? Sau se folosesc caiete normale de romana?

8 răspunsuri:
| Teresa a răspuns:

Depinde de profesor
fiecare prof are pretentiile lui
mai bine asteapta sa-ti intrebi profesorul de la clasa ce fel de caiet prefera daca zice ca nu conteaza il alegi pe care vrei tu

| RoxiiSiAtat a răspuns:

La niciun profil nu se ma folosesc caiete d`alea.
Caiet studentesc de romana

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Wtf?!
De ce am primit stupid? rolling on the floor

| ProjectJackpot a răspuns:

Caiete speciale de biologie/geografie, adica lungi, care seamana cu un dreptunghi.

| bebelinnAa a răspuns:

Buna pai acum depinde de profesor...de exemplu eu intra 8 profa ne-a zis ca putem folosi ce fel de caiet vrem numai sa scriemlaughing)
Acuma depinde de profesor daca este de moda veche proabil o sa iti ceara dintrala lunguet...

| LovKid a răspuns:

Eu stiam ca se folosesc caiete din alea lungi dar mai mari...nu obisnuite.
Si eu tot in clasa a 9 sunt.tot la stinte socialehappy

| myangel_8969 a răspuns:

Eu in clasa a 9 a am folosit caiete de romana acum depinde si de ceea ce vrea profesorul
winking

| maria_4274 a răspuns:

Depinde de profesor, in general poti sa iti scrii si pe frunte. Dar cum ti-am zis sunt unii profesori foarte exigenti, dar in general la liceu nu mai conteaza lucrurile astea. e treaba ta unde scrii, de unde inveti si tot tu iti asumi consecintele notelor bune sau proaste.