| forzasteaua a întrebat:

Buna Seara! Eu am media din 5-8 pana acum undeva la 9.70 trag tare ca sa iau si la examen media 9.50 si media va mai creste puutin. ce liceu din capitala pe profil mate-info mi-ati recomanda? ma gandeam la Sava sau, pentru ca imi place informatica la Tudor Vianu.

2 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Si eu ma gandeam tot la Vianu.Mai ales daca-ti place informatica, eu zic: de ce nu? Ai toate sansele, daca iti mentii notele tot asa bune.Mult succes!

| IamDavidC a răspuns:

Dacă vrei matematică informatică predată foarte bine, atunci pune Vianu. dacă te gândești între timp să pui alt profil poți încerca Sava…