| dany1992 a întrebat:

Nu am avut timp sa ajung la liceu deoarece bunica mea a murit, si as dori, daca se poate, sa stiu si eu de la ce ora ar fi cel mai sigur sa ma duc maine pentru a da proba orala la limba romana. Din cate am inteles, sunt ore diferite pentru fiecare elev sau grup de elevi, insa nu m-am put duce pentru a verifica si acuma vreau sa fiu sigur. Incepe de la ora 9, ca si corigentele, sau sa ma duc de la ora 8? Va multumesc.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În primul rând, condoleanţe!

În altă ordine de idei, în general, examinările încep la ora 9.
Oricum, poţi da un telefon la Secretariat şi să întrebi la ce oră eşti programat/ă...

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat