| Crisyy a întrebat:

La bac la proba orala la limba si lit. romana, fiecare elev este singur in clasa cu examinatorii sau sunt si restul de elevi?

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Sunteti mai multi, dar nu va baga pe toti odata. extrage-ti un subiect, aveti cateva minute sa va scrie-ti notite pe ciorna apoi va i-a individual sa vorbiti despre subiectul ales

| DeathDealer a răspuns:

Se fac grupe de 6 elevi parca, iar cand termina unul intra altul si tot asa. niciodata nu o sa fie un singur elev la proba de oralwinking