| MalIinush a întrebat:

Sunt in clasa a 7a..Trec a 8a.
La anul am examenul.
Puteti sa imi dati exercitiile care au fost anul acesta la evaluarea nationala?

Răspuns Câştigător
| Roxana67 a răspuns:

Http://media.hotnews.ro/......a-2014.jpg acestea sunt cateva la mate

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi subiectele la linkul oficial :
http://subiecte2014.edu.ro/2014/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/

Toate cele bune.

| spunemi a răspuns:

Scrie pe pagina google : subiecte evaluare nationala clasa a 8-a romana ( sau mate ).
Daca nu gasesti acum incearca saptamana viitoare fiindca e prea aproape de examene si poate nu le-au pus.
Bafta la examen... eu trec pe a 7-a ...mai am putin.