| Irina_Ilaria_1995 a întrebat:

Buna TPU am cativa colegi in clasa care vor la acelasi liceu ca mine. Credeti ca am sanse sa pic in clasa cu toti cei care vor la acelasi liceu si profil ca mine? Pentru ca eu cnu-mi doresc asta...nu m-am inteles cu ei si acum la liceu as vrea sa scap sa dau de alt colectiv sa ma imprietenesc cu oameni noi, sa-i cunosc etc.

Răspuns Câştigător
| maia000salam a răspuns:

Depinde cat de prosti sunt laughing) Si nu trebuie sa fie din clasa de la tine ca sa te poti imprieteni cu ei

| Irina_Ilaria_1995 explică (pentru maia000salam):

Unii dintre ei nu sunt chiar asa prosti sa zic 2/6 laughing ....mna si asa am avut probleme cu ei ca sunt super prosti din celalalt punct de vedere si nu as vrea iar sa ma simt asa aiurea din nou daca sunt iar in clasa cu mine laughing

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de media clasei, a ta si a lor. Nu avem de unde sa stim.