| Llexxy a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi din partea voastra. Am terminat liceul si momentan as vrea sa ma inscriu la facultate. In principiu merg pe profil de turism si tot ce e legat de el si am 2 optiuni dintre care nu pot alege: ASE-Marketing si Universitatea Bucuresti-Geografia turismului.Imi puteti da sfaturi care e mai buna,ce se invata, ce oportunitati am? Pe site-ul facultatii nu scrie mare lucru si as vrea sa aflu detaliile. Multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| stefan0 a răspuns:

La ASE marketing e un fel de management pe cand la Bucuresti e mai bine.