| Crazydyana a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de liceu...Pai..sunt clasa a 8-a si mai departe sunt putin indecisa ce sa aleg:Matematica-Informatica sau Filologie? Adica pe viitor ce facultate as putea urma cu Filologia? Mai intra in discutie ASE? Dar cu Matematica-Informatica? Cel mai bun raspuns primeste fundita!:*

Răspuns Câştigător
| B2kBlackGames a răspuns:

Eu sunt baiat si am avut aceeasi dilema ca a ta. Sunt tot in clasa a 8 a si uite cum am procedat. M-am gandit prima data la ce imi place (informatica) apoi m-am gandit ce salarii sunt in acel domeniu (programator se plateste foarte bine) si cam cat va trebui sa muncesc (la info se munceste mult mult) si foarte important caracterul tau. Fiind un baiar "istet" si timid am ales informatica. Daca tu crezi ca esti o persoana foarte deschisa, gata sa vorbeasca cu oricine si sa poarte o discutie cu adevarat superioara iti sugerez filo, dar daca esti ca mine, MI is the solution!