| VlsAncuta a întrebat:

Anul acesta termin clasa a 8-a iar diriginta mea m-a ales pe mine sa fac cate un discurs pentru doua profesoare : de romana si de franceza iar sincera, eu nu am nicio idee. ma puteti ajuta cu cateva?

Răspuns Câştigător
| iulia1610 a răspuns:

Ma gandesc ca ai putea icepe despre cum v-ati cunscut ce parere ati avut despre ele cum erau orele cum vor fi orele acum fara ele daca vor ramane intiparite in inima si sufletul vostru.

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Da, poti sa faci un fel de poezie cu calitatile persoanei, despre relatia dintre voi, despre cum te-a ajutat si ce a insemnat pentru voi profesorul respectiv.